| anonim_4396 a întrebat:

Hei,nu stiti in general cate episoade va avea Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| Santoryuu a răspuns:

Azi Shippuden o ajuns la ep 423, iar manga e acoperita pana la cap 672, deci mai raman 28 capitole de adaptat, tinand cont ca producatorii mai pot baga si ep filler, as zice ca mai raman undeva intre 20-30 ep, nu m-ar mira ca Shippuden sa se incheie chiar la ep 450, ma astept ca ultimul ep sa fie difuzat undeva in primele 2 luni din 2016.

| anonim_4396 explică (pentru Santoryuu):

Hmm.e complicata treaba. Daca n-ar fi episoadele filler ar fi altceva.

3 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

In jur de 600-700, deoarece baga multe fillere.

| ValyGh98 a răspuns:

Are mai mult de 500 de episoade. Mai bine citesti manga. http://anime3kage.info/manga/naruto-manga/ ---uite un link cu manga in romana daca vrei sa afli mai repede cum se termina povestea. Sper ca te-am ajutat! :))