| Aiko1chin a întrebat:

Heiwinking
Spune ti mi si mie un anime cu o poveste trista si grafica buna;-;

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zankyou No terror. Deci daca tu nu plângi la asta, înseamnă ca nu esti om. Si acum îmi vine sa plâng.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mormântul licuricilor/ Hotaru no haka (1988), Koto no ha no niwa/Garden of Words (2013), Hotarubi no mori e (Spre pădurea luminată de licurici/Praf de vise) 2011

| Aiko1chin explică (pentru floresdemayo):

Arigatou ^_^

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Aiko1chin):

Ups, japoneză dragă! : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honey&Clover
https://www.google.ro/......ps?/search

| Deleb a răspuns:

Guilty crown
Hotarubi no mori e
Clannad
Shigatsu wa Kimi no Uso
White album
Akatsuki no yona (nu e chiar o poveste trista, doar la inceput si poate pe la sfarsit, un pic, merita incercat) cat despre grafica, mie cel putin imi place.
Ookami Kodomo no Ame to Yuki

| YukineChan a răspuns:

Kotoura-san

la inceput, primul episod, am plans rau de tot...