| Eugen89 a întrebat:

Hei! Stie cineva daca a aparut sezonul 2 din Soul Eater? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Nu,si nici nu cred ca va aparea vreodata la cum au modificat sfarsitul anime-ului.

| neca a răspuns:

A aparut primul episod din soul eater not. iti sugerez sa nu te uiti

| Reiko a răspuns (pentru neca):

Buna sugestie. Au stricat tot farmecul Soul Eater-ului cu personajele acelea "moe"straight face Unde sunt caracterele misto de la inceput? Toate fetele din Soul Eater Not ( inclusiv Maka! ) sunt rosii in obraji si au ochii luminosi -_-'' Pana si logo-ul e diferit TT^TT
Stiu ca e doar un spin off dar speram la ceva mai bun.

| ??c??? a răspuns (pentru Reiko):

Miss that old days :(
http://i.imgur.com/tTu4Ua9.jpg
Nu doar Soul Eater.Eu sincer prefer animatia de acum cativa ani :)

| TempestUV a răspuns:

Poti sa te uiti la Soul Eater Not.E oarecum o continuare doar ca personajele care au fost principale in Soul Eater-Secera Mortii sunt acum secundare.