| anonim_4396 a întrebat:

Cine știe anime-ul "Soul Eater"?
O să fie și sezonul 2? V-a placut?
...cam atât.
Thank's.

Răspuns Câştigător
| AragorN88 a răspuns:

Nu este nimic anuntat. Manga e inca in curs de desfasurare, probabil cand o sa se termine vom avea ceva.
Si din ce am inteles anime-ul nu s-a luat dupa povestea din manga, deci o sa trebuiasca refacut.

Inca nu l-am terminat de vizionat (sunt la ep 34 parca), dar e destul de interesant, in momentul asta e cam de nota 8.7/10.

1 răspuns:
| FataCuDouaFete a răspuns:

E foarte super, imi place la nebunie.E unul din anime-urile pe care le ador. Daca sunt multi carora le-au placut si au vizionat anime-ul poate o sa mai fie si sezonul 2, dar daca majoritatea copiilor nu le place anime-ul nu mai au de ce sa faca si al doilea sezon.te pup dulce.