Întrebare recomandată | Anakmrunja21 a întrebat:

Hei TPU! As vrea sa fac o banda desenata digitala si sa o postez online. Unde e mai bine sa postez? Pe webtoon sau pe tapas? Am auzit ca webtoon e mai popular, dar tapas e mai productiv (mai usor de folosit). Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| summergirl345 a răspuns:

Eu aș alege platforma cea mai utilizată și populară, ca să poată fi recunoscută lucrarea creată de mine. Eu cred că dupa ceva timp de utilizare și exersare poți folosi Webtoon mai ușor. De curiozitate, cum se numește banda desenată/username-ul tău? M-ar interesa să văd o bandă desenată și mi-ai captat atenția?

| Anakmrunja21 explică (pentru summergirl345):

Inca lucrez la poveste, te voi anunta cat mai repede!