| anonim_4396 a întrebat:

Hei! TPU, Stiti daca va mai aparea sezonul 2 din Akatsuki no Yona, sau episodul 25? Si daca nu va mai aprea imi puteti da... anime-uri la fel? Dau funda! Ce-lui cu ce-l mai bun raspuns!.; D

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
Nu au anuntat un sezon nou, dar au spus ca vor face un OVA pe 19 septembrie anul asta. De obicei, la majoritatea animeurilor, dupa ce au scos primul sezon si apoi ova-uri, a urmat si un sezon nou, dar mai tarziu. (spre exemplu : Diabolik lovers, kamisama kiss, noragami)
http://myanimelist.net/anime/30370/Akatsuki_no_Yona_OVA

Anime-uri similare : Hakuouki
Inuyasha (Mereu cand ma uitam la Akatsuki no yona, ma gandeam la asta. Seamana foarte mult)
Kamisama kiss
Soredemo Sekai wa Utsukushii

| BadiuTitanfall14 a răspuns (pentru Deleb):

De ce nu a aparut sezonul 2, acum in 2017 la sfarsit de an?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mulţumesc Deleb!; D