| NelutaIulia2003 a întrebat:

Heii TPU... As vrea si eu niste replici pentru colegii care comenteaza la mine, as vrea niste replici pentru a le da peste nas de fiecare data cand comenteaza la mine. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Păi laughing dacă te enervează zii aşa: Ţi-am dat voie să vorbeşti? Sau :Vezi-ţi de sarmalele tale.

5 răspunsuri:
| EleonorElena a răspuns:

Sau ai putea sa le zici o chestie inventata de un coleg de clasa: Taci te-am intrebat!

| Marii256 a răspuns:

Am si eu una : "Ai invatat cuvinte noi si vrei sa mi le spui mie?"