| PuscaDorina99 a întrebat:

Heiii TPU si fani Naruto oare se va reincepe naruto pe AXN spin ca deja nu mai am rabdare in fiecare zi ma uit si nimic...nu stiti un site in care sa specifice cand se va reancepe naruto... happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca poti sa le gasesti pe net, dar parca e altceva cand le vezi la televizor. Nu am auzit nimic in legatura cu reinceperea seriei pe AXN spin, din cate am vazut cei de la AXN dau Dragon Ball.Totusi ar fi tare sa reinceapa!

| PuscaDorina99 explică (pentru anonim_4396):

Pai da eu nu am net doar pe telefon si nu pot de aia abia astept sa se reinceapa la televizor

| bmliohndu a răspuns (pentru PuscaDorina99):

Sa stii ca lepoti vedea si pe telefon epissoadele adica eu cand merg la bunici si nu am ce face sau si seara acasa decat sa arpind lapt prefer sa ma uit pe telefon

| PuscaDorina99 explică (pentru bmliohndu):

Am incercat dar nu merge...Eu cand merg la bunica ca sa-mi treaca dorul de Naruto ma apuc si desenez desi e mai fain cand il urmaresc happy :d

| Cristian2003 a răspuns:

Uita-te pe animekage si gasesti acolo episoadele si filmele

| AnaMariaJRock a răspuns:

Poti sa te uiti pe internet, sunt atat de multe siteuri laughing