| anonim_4396 a întrebat:

Heloooo TPU! stiti vreun anime despre un baiat rau (ca si ikuto din shugo chara ) care sa se indragosteasca de o fata si sa o tot tachineze?

3 răspunsuri:
| NgrMdx a răspuns:

Hmm
Iti recomand
Kaichou wa maid-sama:Usui nu e foarte rau, dar stie cum sa-i faca zile fripte fetei laughing
Kamisama hajimemashita:Tomoe e genial love struck
Special a
Tonari no Kaibutsu-kun:nici Haru nu e rau, dar se tot tine dupa fata laughing
Mew mew power:Elliot o tot tachineaza pe fata, si ea se transforma in pisica..de la emotii laughing
Dn angel:e superb
Itazura na kiss:saraca fata, are de lucru pana sa-l faca sa se indragosteaca de ea
Code geass:deci Lelouch e genial :3
Soredemo sekai wa utsukushi:e unul din preferatele mele
Earl and fairy
Honey x honey:e superb
Inu x boku ss
Mie una mi-au placut mult.Vizionare placuta. Funda? big grin

| yoadeea a răspuns (pentru NgrMdx):

Multumesc! am vazut deja kaichou wa maid sama, kamisama hajimemashita, special a, tonari no kaibutsu - kun, itazura na hiss, earl and fairy, inu x bocu ss, dar o sa ma uit la celelalte pe care leai scris. imi pare rau dar din pacate nu pot sa iti dau funda ca sunt membru junior. sad sorry

| NgrMdx a răspuns (pentru yoadeea):

Nu face nimic :3 Vizionare placuta! big grin