| siminik54321 a întrebat:

cine zice cele mai tari bancuri fundabig grinbig grinDbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| ZwErG a răspuns:

Hai ca iti zic eu unul:
Superman zbura deasupra orasiului.Si o vede pe un bloc pe femeia fantastica intr-o pozitie obscena.Supermen zice:Haide ca am vinteza, ma duc repede la ea o *** si gata.Vine in viteza, face treaba si pleaca. Femeia fantastica zice:Ce a fost asta?
Dar omul invizibil:Nu stiu dar ma doare rau fundul! laughing

6 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Fătucă tu nu ai auzit de GOOGLE? Ti-e lene sa împungi cu degetele doua cuvinte pe tastatura și apoi sa apeși ENTER? Si ai postat si la categoria gresita!

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Profesoara le cere elevilor:
-Copii, faceti o propozitie cu cuvantul "televizor"!
Andreea ridica mana si spune:
-Stau in sufragerie si ma uit la desene animate.
La care profesoara:
-Si televizorul unde este?
-Pai... in sufragerie.

| AlQaeda a răspuns:

Pfoaaa stai numai sa il intreb pe fratemiu' google sa vezi cate iti zicee de te plictisesti smug

| TeoPT a răspuns:

T/A - ul e mai jos, distrușilor!

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Exista Google`>big grin

| siminik54321 explică:

Distrus esti tu ma