| TheLepricon a întrebat:

puteti sa-mi ziceti si mie alte anime in gen " Clannad, Clannad After Story si Toradora"?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut. Iti propun:

- Kimi ni Todoke (2 sez)
- Amagami SS (2 sez)
- Ai Yori Aoshi (2 sez)
- Kanon (2006)
- Air TV
- True Tears
- AnoHana
- H2O: Footprints in the Sand
- Kimi ga Nozomu Eien
- sola
- Boku wa Tomodachi ga Sukunai
- Hoshizora e Kakaru Hashi
- Mashiroiro Symphony
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Canvas 2
- Special A
- Akane-iro ni Somaru Saka
- Yosuga no Sora
- Ouran Koukou Host Club
- Suzuka
- Nana
- Ano Natsu de Matteru
- Kimikiss Pure Rouge

Vizionare placuta!winking

4 răspunsuri:
| Heyyy a răspuns:

Kimi ni Todike, Bokura ga Ita, Fruits basket, Special A, Kaichou wa maid-sama, Vampire knight, Vampire knight guilty
Fundita? big grin

| AdaLeo a răspuns:

Buna! Iti mai propun si eu cateva mai uzuale : Naruto, Inuyasha, Sonic X (e ma rog, pentru cei cu varsta mai mica cea cu,, Sonic,, dar e destul de frumoasa) si chiar melodii remixate care au preschimbat vocea ca si cum ar fi anime. Trupe de acest gen ar fi :Nightcore, Trance etc. Bafta! ^^

| Bombonika96 a răspuns:

Uite ce am vazut eu si mi-a placut mult: -Pretear -Kaichow wa maid-sama -Lovely complex -Highschool of Dead -Chrono Crusade (e frumos rau dar are un final foarte trist. sad ) -Sora no otoshimono (frumos rau :X ) -Hana yori dango ( e si anime dar eu iti recomand serialul) -Another -Fruits basket -Hakuouki -Munto TV (e suupeer:X ) -Sankarea -Kimikiss poure rouge -Ouran highschool host club -D.N. Angel -Elfen lied -Romeo et Juliet ( frumos raww:X:X) -Bokura ga ita -Paradise kiss -Uta no prince-sama -Special A. -Tonagura -Zero no Tsukaima -Kampfer -Kiiro no Kakera -Shakugan no Shana

| CmPunk619 a răspuns:

Eu ti-as propune:
-Naruto Shippuden
-One piece
-Luptatorii Bakugan
-X-men
-YuruYuri
-Working, dar mai bine e sa-ti dau acest link http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/. Daca ti-am fost de folos funda please.;)