| Lalaloveanime a întrebat:

Hei! Îmi puteți recomanda niște anime romantice,ceva care sa se termine super extra fericit ca în clannad after story, dar să aibă și puțină acțiune. Fundita răspunsul cel mai bun XD

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Kimikiss Pure Rouge - urmareste mai multe cupluri, respecta cerinta
Ai Yori Aoshi, interesant, dragut
Akagami no Shirayuki-hime, pentru asta bag mana in foc, cea mai draguta serie vazuta in genul ei, peste clannad/shigatsu [care e cum e...]
Bakuman, draguta povestea celor 2 [4 in total ca sunt si aici 2 cupluri]
Chuunibyou demo Koi ga Shitai, dulce
Hoshizora e Kakaru Hashi, merita
Kamisama Hajimemashita, si asta respecta cerinta
Kimi ni Todoke, foarte dragut
Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers, merita incercat
Myself; Yourself
Ookami Shoujo to Kuro Ouji, genul acela de romance shoujo, e ok
Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru
Soredemo Sekai wa Utsukushii, alta serie dulce
True Tears, o serie buna
Nogizaka Haruka no Himitsu, un final mai mult decat frumos
Aura: Maryuuinkouga Saigo no Tatakai, m-a impresionat, mai ales finalul
Koi to Senkyo to Chocolate, alta poveste draguta
Kaichou wa Maid-sama, comic, dragut
Special A, la fel ca maid

1 răspuns:
| Iwachan a răspuns:

Toradora sau SkipBeat