| Semy77 a întrebat:

As vrea sa văd si eu niște anime asemanatoare cu tonikaku kawaii sau clannad & clannad after story (adica genu ăsta de poveste locuiesc împreună se casetoresc au un copil

2 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

"A-i vrea tu, d-ar nu se poat-e".

| HandaSei a răspuns:

O zici de parcă astea două ar fi exact în același gen... rolling on the floor

În cazul lui Tonikaku kawaii, sincer chiar nu mă pot gândi la mai nimic în genul ăsta, nu cred că există, sau eu cel puțin nu am auzit să existe alte serii asemănătoare "cu relații de cuplu tratate într-un mod atât de relaxat"...

Dar pentru Clannad în schimb pot să te ajut cu ceva recomandări în genul romance/drama relativ similare! happy

- ef: A Tale of Memories. (S1) + ef: A Tale of Melodies. (S2)
- Kanon (2006)
- AnoHana