| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Http://imgur.com/a/f3egn ...Ceva pareri?:D

13 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Bănuiesc că sunt singura de aici care nu a înțeles nimic.

| CastraveteMurat a răspuns (pentru Cristianne):

Știi, e o chestie...
E unul cu un câine care cinează în cadă. Ce e așa de greu de înțeles?

Mda, nu pricep nimic. xD

| Holocaust a răspuns:

în cadrul 5 mergea mai bine "Forever Alone" decât moaca aia de...Me gusta.Adică nu ştiu...ăia luau cumva cina în chiuvetă?

Răspuns utilizator avertizat
| MeNoNヅ a răspuns:

laughing interesant...

| Dumnezău a răspuns:

Ce om normal ar avea o fata de ME GUSTA, cinand cu cainele, in cada? Dafuq!? Forever Alone level: your drawing

| PopândăuIRătăcit explică (pentru Dumnezău):

Cine a spus ca personajul este un om normal?happy

| Dumnezău a răspuns (pentru PopândăuIRătăcit):

My bad.Totusi,ar fi un candidat serios la forever alone-erul anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marfă big grin ¤dinţiiiiii¤

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Ce cool. te pricepi bine la desenat. Bv! Cat despre desen n+am cuvite e cool

| Souvenirs a răspuns:

Bv,ft tare, respect, DINTII sunt fenomenali.Te pricepi la desen.Bafta in continuare!