| Aggares a întrebat:

Îmi puteți da animeuri gen:Kimi no todoke? Vreau să fie un anime cu o poveste deosebit de frumoasă. ceva gen de "romance".

Răspuns Câştigător
| Sakura13574 a răspuns:

Akagami no shirayukihime
Kaichow wa maid sama
Romeo x Juliet
Tonari no kaibutsu kun
The pilot's love song
Lady jewelpet
Nagi no asukara
Special a
Soredemo sekai
Kamisama hajimemashita
Nishi no yoki majo
Sakurasou no pet na kanojo...
Daca vrei iti mai dau

| Aggares explică (pentru Sakura13574):

Acest anime pe nume" Soredemo sekai" îmi poți da un link unde pot să vizionez toate episoadele?

| Aggares explică (pentru Sakura13574):

Ă da, desigur mai dă-mi câteva anime-uri tot așa să fie genul "Romance" big grin

| Sakura13574 a răspuns (pentru Aggares):

Sword art online
Anohana
Nisekoi
Inu x Boku ss
Mikakuin de shinkoukei
Amnesia
Hotarubi no mori e(film)
Ao haru ride
Shigatsu wa kimi no uso
Akatsuki no yona
Kimikiss pure rouge

| Aggares explică (pentru Sakura13574):

Din păcate... aceste animeuri le-am văzut, și mi-au plăcut laughing.

| Aggares explică (pentru Sakura13574):

Mulțumesc Sakura-chan! Mi-au plăcut foarte mult... mai ales Special A! :d

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut kaichou wa maid-sama? sau golden time? sau clannad? sau shuffle? sau btooom? sau ore shura? (te intreb pentru ca habar nu am daca ti le-am mai recomandat laughing sau daca le-ai vazut...)

| Aggares explică (pentru anonim_4396):

Din păcate, le-am văzut laughing...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aggares):

Btw iti plac anime-urile in care se intampla ceva incitant intre o fata si un baiat? laughing adica nu neaparat ceva pervers, ci ceva ce ii face pe amandoi sa... nu-mi vine cuvantu in romana acum. to blush (amuzant e faptul ca stiu mai multa engleza decat romana. desi romana e limba mea natala)

ca si mie imi plac scenele alea de unde spre exemplu baiatu e racit si fata se duce sa il viziteze doar ca sa ii dea lectile din clasa sau sa ii duca inapoi un pix imprumutat sau ceva, si apoi de acolo spre exemplu se blocheaza usa sau ceva si nu mai poate iesi din casa, sau ma rog se intampla ceva si nu are altceva de facut decat sa stea acolo si mai are grija de el si apoi iar blush in obrajii lor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Limba natala? wow. ma mir cum de am numa 8 si 9 la romana...

limba materna*

| Aggares explică (pentru anonim_4396):

Da, exact ceea ce ai spus mai sus. laughing Nu vorbesc despre ceva pervers, dar înțelegi tu "romance" :d.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aggares):

Da, si eu iubesc anime-urile de genu