| misu2315 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se pricep la anime-uri.
Nu am vazut niciodata un Anime complet (adica toate episoadele numa ce era mai demult pe Cartoon Network) si vreau sa ma apuc de unul. M-am uitat la mai multe trailere si mi-a lumea mi-a mai recomandat "Attack on titan". Vreau sa stiu ce parere aveti despre el ca pana acuma numa lucruti bune am auzit.

8 răspunsuri:
| misu2315 explică:

Merci mult de opinii. Am terminat deja sezonul 1. In fine mai am de asteptat pana la sezonu 2 sad

| Croampa a răspuns:

Hmmm, depinde daca iti place genul ala de anime, mie nu-mi place animeul dar daca vrei iti pot recomanda cateva care-mi plac!

| MaliciousDeath a răspuns:

Ooookay,nici macar n-am vazut "anime" si "Cartoon Network" in aceeasi fraza, haha.
Attack on Titan este ok, din partea mea poti sa-l urmaresti in voie.

| LaughingKarima a răspuns:

Mie una mi-a placut. E un anime grozav care trebuie vazut.
Nu trebuie sa iti spun mai mult. Pana la urma tu decizi daca e bun sau nu dupa ce il vezi tot.
Sper sa iti placa si spor la vizionat.

| Bia001 a răspuns:

Mie personal mi s-a parut genial. Actiune si comedie si aventura si tot ce poti cere de la un anime.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Mie una nu mi-a placut, dupa primele 3 episoade imi pierdusem deja interesul. sunt anime-uri mai bune care te tin captivat. Daca vrei sa incepi cu un anime bun si nu prea lung, incearca Death Note ^^

| Dragos636 a răspuns:

Cel mai bun anime pe care l-am vazut a fost Attack on titans.

| cryptonus a răspuns:

Attack on Titan este intr-adevar un anime foarte bun(cel putin dupa gusturile mele). A aparut in 2013 si are 25 de episoade. Daca nu te deranjeaza sangele si moartea unor caractere ti-l recomand. Singurul inconvenient este ca povestea nu este terminata. Va mai aparea cel putin un sezon, dar abia in 2016.