| AnKu03 a întrebat:

Pentru fanii Bleach care citesc manga : cine credeti ca tine sabia la gatul lui Urahara? credeti ca Byakuya a murit? ce credeti ca se va intampla in viitor? big grin

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Grimmjow sau Mosquedia
dar cel mai mult bate la Grimmjow

| AnKu03 explică (pentru Miauti):

Si eu zic ca cel mai probabil ar fi Grimmjow
doar ca Urahara parea foarte surprins de 'personajul misterios' si ma gandeam ca poate cei 2 se cunosc? din cate stiu Urahara si Grimmjow nu s-au cunoscut pana acum thinking
si totusi, poate mi se pare laughing grimmjow zic si eu ca e
mosqueda...hmmm o posibilitate scazuta, cred eu.e mosqueda asa de puternic incat sa-l despice pe acel quincy care se lupta cu urahara in 2?

| PentruLiniste a răspuns (pentru AnKu03):

Esti fata si te uiti la bleach?:X

| AnKu03 explică (pentru PentruLiniste):

Dap, sunt fata happy si sunt megafana Bleach big grin