| ㄨғίŧόάღάㄨ a întrebat:

Sall TPU, abia mi-am facut contul, si vreau sa stiu ce nume sa-mi pun dar sa aiba si anumite semne (inimioare) etc... Fundoi:X mersi.

Răspuns Câştigător
| MissClaudia2000 a răspuns:

ღŧh€ㄨb€sŧㄨb€sŧㄨb€sŧ... The best! ღ
Ei, ma rog... sau ceva asemanator...

6 răspunsuri:
| dydy_9354 a răspuns:

Esti fata sau baiat? Ai spus ceva de inimioare deci cred ca esti fata...pentru un nume...incearca nume chinezesti:Sango sau Ayame.Mie cel mai mult imi place Yomi suna dragut si in legatura cu semnele adauga tu ceea ce iti doresti.

| pinky_2278 a răspuns:

Pai uite cateva semne:^-^,*-*,$_$,rose,? _?, O_o, o_O...dar vad ca ai destul de multe semne.nu inteleg de ce mai vrei sa ti mai pui...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu mai bine ma suspenzii pe mine ca te simti bine

| Kytyy a răspuns:

Poti incerca mai multe ca red lips sau ursulet ciocolatiu... semnele le poti lua de pe http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

| GeoXD a răspuns:

@dydy: de fapt alea sunt nume japoneze. Mai documentează-te înainte să zici ceva

ca sa nu sar de la subiect. candva am incercat si eu sa imi pun cateva semne la nume, dar m-am rezumat doar la litere, am lasat semnele laughing

| Andi_9395 a răspuns:

橙-portocala laughing