| 0NewLife a întrebat:

Salut! Pentru fanii Naruto, sunt singurul caruia i se pare ca Masashi Kishimoto face episoade/capitole manga mai "slabe" ca inainte?

17 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

De la inceput au fost slabe.

| Aberdeen a răspuns:

Chiar nu cred asta.La cate capitole manga a facut, si cate personaje a introdus sunt chiar surprinsa sa vad ca inspiratia nu la lasat nici macar un pic.
Poate ai parerea asta din cauza episoadelor filler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am observat nimic! De fapt nici nu urmaresc big grin!

| 0NewLife explică (pentru anonim_4396):

De ce mai comentezi daca nu urmaresti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0NewLife):

Pai nu te supara, dar as vrea sa mai raspund si eu sa fac rang de "senior"! Nu numai eu fac asta pe site-ul asta! De cate ori am vazut eu raspunsuri gen " NU fac nici aia, nici aia"? De sute de ori!

| 0NewLife explică (pentru anonim_4396):

Atunci cand pun o intrebare, vreau sa primesc raspunsuri care au legatura cu intrebarea, nu altceva de la oameni ca tine care, deci te rog sa nu mai comentezi, oamenii ca tine ar trebui raportati, dar din pacate nu am rang de seniorhappy

| Mazzenine a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu trebuie sa te iei dupa turma? Daca ai rang de senior, ce pisica lu vecinu rezolvi? Daca vrei sa fii un incapabil, fii ca turma, daca vrei sa fii tu, fii ca tine.

| Mazzenine a răspuns (pentru 0NewLife):

Naruto anime-ul / manga, au ajuns o prostie. Cei care sunt inebuniti dupa acest anime/manga evident ca vor zice tot timpul ca este extrem de tare. Ei bine, lucrurile nu stau asa. Grafica si story-line-ul sunt de toata jena. Uitati-va la Shingeki no Kyojin daca aveti chef de un anime bun.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Mie mi se pare ca e la fel ca intodeauna...SUPER.

| Mazzenine a răspuns:

Felicitari ^_^, ai atins punctul forte big grin.

| Mazzenine a răspuns:

Ma raportezi pentru ce? Ca te simti insultat?"Daca vrei sa fii un incapabil, fii ca turma, daca vrei sa fii tu, fii ca tine." Invata sa citesti, deci faci parte din turma si te simti mhm? Nu e nevoie de un raspuns de-al tau big grin. "Daca ai rang de senior, ce pisica lu vecinu rezolvi?" te roade adevarul. Nu ai ce cauta la categoria asta din moment ce tu cauti raspunsuri inferioare ^_^.

| Mazzenine a răspuns:

Cine-a spus ca ma cert cu tine laughing? Eu imi vars opinia, nu ma cert. Daca tu interpretezi ca aceasta fiind o cearta, "Be with God and destroy me ". Eviti subiectul ca si cand ai avea 12 ani, get a life...

| Mazzenine a răspuns:

E trecut de ora de culcare, la somn!

| Mazzenine a răspuns:

Ishi acasa!

| Mazzenine a răspuns:

Felicitari ^_^.

| Sarai a răspuns:

Mie nu mi se pare...

| RyanFlame98 a răspuns:

Ai dreptate.Cred ca nu mai are idei si de asta sunt atat de multe episoade cu amintiri.Ai vazut si tu ca razboiul dureaza de foarte multe episoade.Cred ca e in pana de idei.