| CherryBlossomHaruno a întrebat:

Am doua intrebari pentru voi legate de Naruto!
1. Cum credeti ca se va termina Naruto Shippuden?;
2. DACA(am zis DACA co majuscule) va exista Naruto Akkipuden(zvon, un mare zvon fiindca animeul e in urma) ce credeti ca se va intampla?
PS: Daca e mai lung, e perfect!

Răspuns Câştigător
| BlackBi a răspuns:

Naruto shippuden, mm. nu stiu cred ca Sasuke se va intoarce in sat, cred. ori se intoarce in sat ori distruce Konoha.

Naruto Akkipiuden. s-ar putea sa apara din moment ce am vazut niste imagini.
Dar nu este sigur ca va aparea, mai ales ca se zice ca cel ce a creeat Naruto ar fi murit. ( am uitat cum il cheama)

Dar din moment ce a aparut pe ecrane Road to Ninja, cred ca va aparea si Akkipuden, si nu mi.ar parea rau daca ar aparea.

| ryuu a răspuns (pentru BlackBi):

De unde ai scos-o pe asta, cum ca Masashi Kishimoto a murit. Daca nu stii ca acea informatie este oficiala, abtine-te sa lansezi alte zvonuri.
Ce treaba are lansarea filmul "Naruto Shippuden movie 6: Road to Ninja" cu seria tv?
O data pentru totdeauna, subiectul "Naruto Akippuden" este doar un zvon.

P.S. Termina cu aberatiile!

| BlackBi a răspuns (pentru ryuu):

Bai fata esti intreaga la minte asa se zicea precum ca ar fi murit Kishimoto, dar nu am zis ca o murit, au aparut pe niste poze pe pagini cu naruto precum ca ar fi murit. mai de mult
-_- Am zis ca daca a aparut Roat to ninja este posibil sa apara si Akippuden. nu am zis ca " gata maine apare " citeste atenta, si nu ma freca pe mine.

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Habar n-am.Mai e mult pana se termina...cel putin asa cred ca nu are cum sa se termine asa repede.Peste 100 de episoade sunt doar amintiri ce naiba laughing
Nu stiu daca apare si sincer nici nu vreau sa apara...

| Leptosome a răspuns:

1. Pai, dupa ce vor termina cu razboiul si toate alea cred ca intreaga lume ninja va intra intr-un fel de pauz de la razboi si asa natiunile vor ajunge la un armistitiu. Acum, in legatura cu cele trei personaje principe... Nu cred ca Sasuke va ramane. Si nici Naruto. Adica Sasuke probabil a stat prea mult pe drumuri pentru a se reintoarce la viata simpla dintr-un dat. Iar Naruto, pentru in iubeste atat de mul- nu, nu. laughing)) Am vrut sa spun ca Naruto pentru ca ii este un prieten atat de devotat il va insoti si asta il va mai ridica probabil putin in ochii oamenilor pe Sasuke. Imi place sa cred ca Tsunade va demisiona si postul de Hokage va fi luat de Sakura. Pana la urma povestea pare sa-i situeze in paralel cu mentorii lor( cei trei sannini ). 2. Masashi Kishimoto a confirmat in mai multe interviuri ca are de gand sa termine seria anul acesta. Il intelege, lucreaza la Naruto de peste 15 ani. Cel mai probabil daca va urma o continuare cred ca va fi facuta de altcineva cu permisiuna lui Kishimoto.

| Dragutzu_Gabryel_1996 a răspuns:

Am auzit si eu zvonuri despre naruto akkipuden dar nu sun sigur, oricum ar fi o mare tragedie daca nu ar continua animeul e prea bun.