| ChristianMihai11 a întrebat:

Salut,TPU! Eu mă pricep destul de bine la desen,și vreau să încep o bandă desenată,dar aș dori de la voi să mă ajutați cu un nume si un scenariu bune. Tema m-am gândit să fie asta: un reporter se duce să investigheze la cererea redactiei dintr-un sat creepy si dubios despre un cult,,satanic" de oameni bolnavi mintali. Pe parcurs acest reporter este nevoit să treacă prin cele mai oribile locuri,să dezlege mistere si sa reușească să plece din acel sat. Aș mai dori să numiți voi personajul principal,(va las vouă onoarea) si de restul, mă ocup eu! Cel mai coerent și awsome scenariu primește funda! Și nu uitați nici de numele benziiwinking

6 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Nu ar strica sa te documentezi putin despre satanism... vrei sa fie in romana sau engleza?

| RorySan a răspuns:

Dar incearca pentru prima oara sa faci tu ceva si dupa sa vezi parerile celorlalti.
Faci cum crezi.
Succes

| AIeXxX a răspuns:

Ceea ce ai descris tu, nu cumva e "outlast"
laughing
(search pe google daca nu stii xD) dar descrierea ta e fix in fix ca in acel joc, inspirate din el xD

| ChristianMihai11 explică:

Scuze pentru greșeli, am autocorector

| ChristianMihai11 explică:

Romana prima data