| roby223 a întrebat:

Salut vreau sa stiu cate animeuri sunt cu naruto si cate sezoane si episoade au. Stiu ca exista Naruto si Naruto Shippuden.
Mai exista si altele
Scuzati categoria

6 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Sunt 2 anime-uri, Naruto, cu 220 de episoade, dar de la 135-220 sunt numai fillere, si Naruto Shippuden, cu 440 de episoade, dar si multe fillere

| Jimtheghost a răspuns:

Well, da, astea sunt singurele care il au pe Naruto ca personaj principal. Eu nu mai urmaresc de mult chestiunea asta dar din cate stiu, mai este un serial/manga, unde personajele principale sunt copii lor? Nu stiu sigur. Un search pe Google o sa-ti rezolve problema. happy

| Sakura13574 a răspuns:

Este seria Naruto(simplu) care are 220 de episoade si Naruto Shippuden care inca e ongoing, iar in prezent are peste 400 de episoade. Stiu ca mai este si un film Boruto, in care apare copilul lui Naruto...

| DaYannaDG a răspuns:

Mai este Gaiden Manga ( http://anime3kage.info/manga/naruto-gaiden-manga/ ) numai ca asta nu e anime, dar presupun ca o sa se faca. mai sunt ova uri cu Naruto si 7 filme pe care le gasesti pe google.

| Sєвα a răspuns:

Well, ai putea incerca filmele cu Naruto, sunt destule si omoara ceva timp...