| JohnnyDepp a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare.Acum multi ani pe Fox-Kids parca daca nu ma insel erau niste Desene Animate cu un baiat care avea un fel de nava spatiala,OZN, sub pat pe care o umfla parca si calatorea, mai va aduceti cumva aminte cum se numea?

Dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Tyysonn a răspuns:

Familia Mezga

http://www.youtube.com/watch?v=ylFHChHkC04

4 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Ceva cu megza parca thinking

| Sarai a răspuns:

Daa mi-l amintesc happy Se numea Familia Mezga.

| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Esti nebun fratee laughing cele mai tari desene, dar cred k erau pe minimax, s cred ca avea si un catel, dar sincer nu imi amintesc sad de cand le caut dar nu imi aduc aminte de cum se numeste

| AdrianMazilu1986 a răspuns:

Jimmy neutron funda?