| misker a întrebat:

Nu am urmarit deloc Naruto pana acum, doar cand eram foarte mic, dar nu imi mai aduc aminte acum ce episoade am urmarit, insa as vrea sa ma uit la Naruto.
Sa incep cu seria Shippuden sau sa o iau de la inceput cu primul episod?( in total o sa am de vazut cam 600 si ceva de episoade la activ :O )
Ce mi-ati sugera?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm pai nu sunt chiar foarte multe lucruri in comun shippudenu cu naruto normal, adica nu e ca si cum nu ai intelege nimic daca te uiti la shippuden din prima... Asa ca eu iti recomand sa nu mai pierzi atata timp pe naruto normal tongue tot ce trebuie sa stii e ca Sasuke e rau in shippuden laughing ca sa intelegi povestea, cam asta-i tot ce trebuie sa stii.