| xzzyzy a întrebat:

Soul eater este anime, nu?

Răspuns Câştigător
| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Da este, chiar daca are un stil de desen un pic mai... gen desene animate (dar foarte putin), dar este anime.

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Da, "Soul Eater" este anime.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Nu, nu este anime rolling on the floor. Doamne ce intrebare, da este anime nu puteai sa te uiti la el sau sa intrebi la filme si seriale? Si mersi ca mi-ai adus aminte ca s-a terminat...

| Energyboy a răspuns:

Da este un anime foarte interesat poti sa il vizionezi pe animax dupa ora 8 pe canalul minimax apare animax.

| Reiko a răspuns:

Soul Eater este anime. Pacat ca s-a terminat sad Doar ca in vara asta ar fi trebuit sa se refaca dupa manga ( apropo, in manga, Soul devine coasa a mortii) si sa apara sub numele de Soul Eater Repeat Show dar se vede ca nu o sa fie sad

| Sayoko a răspuns:

Da, dar este si manga