| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Spuneti-mi un anime de dragoste foarte bun.Sa aiba un pic de comedie, un pic super natural. Mersi anticipat si dau funda.

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Ai putea sa incerci: Hakuouki(nu e de comedie e cam tragic dar e un anime bun), Kami sama hajimemashita, Hiiro no kakera, Earl and fairy. Astea se incadreaza putin in ce ai vrea tu. Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| Nanami? a răspuns:

Cel mai bine se incadreaza kami-sama hajimemashita.

| ShadeAdda a răspuns:

Iti sugerez Zero No Tsukaima (le are pe toate laughing ), Clannad (daca ai chef sa plangi), DNAngel... si NANA (nu are supranatural events, dar merita vazut). Have fun!

| MariusDk23 a răspuns:

DN Angel.

| Methaallaid a răspuns:

Sora no Otoshimono

| Lword a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit ar fi Dance in the Vampire's Bund, dar si Higurashi Nici Naku Koro Ni, Kaze no Stigma...

| Mihai_Stefan_1988 a răspuns:

Hehe iti voi da cateva din cunostintele mele
Anime de dragoste:
Lovely complex, nu trebuie sa-l pierzi
Itazura na kiss
inuyasha (aceste are de toate e foarte bun)
Caichou wa maid sama ( nu stiu daca e corect)
Peach girl
Bokura ga ita
Amagami SS
Zero no Tsujikake(cred ca sa se scrie e romantic putin echhi si supranatural)
Sper ca te-am ajutat daca vrei si alte genuri te rog sa ma contactezi DALE O SANSA SI CELORLALTE GENURI!

| MonicaHaitasu a răspuns:

Lovely complex in opinia mea este cel mai bun ^^. Are si comedie dar si dragoste. Este o poveste haioasa din liceu intre o lungana si un pitic. O sa razi de nenumarate ori.

| Hanakochan a răspuns:

Lovely complex, Hiiro no kakera, Chibi vampire, Skip Beat, Chobits, Rosario Vampire, Ouran Hight Host Club.

| Mizuki99 a răspuns:

Eu de curand m-am uitat la Special A, Kaichou wa maid sama si Lovely complex, toate sunt romantice si amuzante. big grin sper sa-ti placa si tie.

| Cosma_Mihaela_1999 explică (pentru Mizuki99):

Unde gasesc süecial a cu ro sub ca eu n-am gasit