| TuningPhotoshopX a întrebat:

Uite o gluma: Care e diferenta dintre un accident cu unul cu arici si unul cu un francez? Ca ariciul mai face si pana la roata.

8 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Aha...si care-i intrebarea? Sorry, dar gluma nu e chiar atat de funny(asta e parerea mea)happy

| mdany a răspuns:

laughing interesant

| TuningPhotoshopX explică:

Raspundeti! Nu-i asa ca e funny?

| TuningPhotoshopX explică:

Mersi asta chiar eu am compus-o. Multumesc!

| TuningPhotoshopX explică:

Stiu ca nu e o intrebare dar macar am pus-o unde trebuie. @Marya, da e banc sec la varsta mea frageda(stiti despre ce vreau sa vorbesc, am 10 ani). @vLaDdu7z,ce? nu! @Cosmin3D,nu-ti place? Mai bine vrei bancuri in 3D?laughing

| TuningPhotoshopX explică:

Alo?
(unde majuscule?)

| Prezidentul a răspuns:

Si francezu` da limbi laughing?

| Marya6329 a răspuns:

Banc sec?