| I04n4 a întrebat:

Vreau sa revad toate OVA ale anime-ului Fairy Tail. Unde le gasesc cu sub in romana?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| I04n4 explică (pentru OtakuForever):

Si asta l-am incercat, dar nu mi se incarca, cred ca nu sunt bune sursele (poate). Tie iti merge?

| OtakuForever a răspuns (pentru I04n4):

Acuma m-am uitat sa vad daca merg si nici mie nu imi merg. Au expirat link-urile, cred ca asta e cauza.

| I04n4 explică (pentru Cosma_Mihaela_1999):

Am incercat (sa ma uit) si pe site-ul asta, dar nu sunt bune sursele, cred ca au fost sterse (OVA-urile) sau ceva de genul. Mersi oricum.