| PingZ0 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta sa gasesc fairy tail sezonu 2 sa fie sub romana, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Miksha a răspuns:

Sezonul 2 din Fairy Tail incepe cam de la episodul 49 daca nu ma insel - poti sa incerci aici http://x.animekage.biz

| PingZ0 explică (pentru Miksha):

Deci sa inteleg ca sunt toate sezoanele?

| Miksha a răspuns (pentru PingZ0):

Fairy Tail nu este despartit ca celelalte anime-uri in mai multe sezoane, este o serie continua. (daca te-ai uitat la Death Note, ark-ul cu Near si Melo este perceput drept un al 2-lea sezon chiar daca NU a fost) cam asa este si cu Fairy Tail, o data la nu stiu cat episoade este un "sezon nou", dar nu este despartit concret. (cred ca daca citesti manga poti sa iti dai mai bine seama cum este impartit, eu nu am facut-o deci nu pot sa iti zic cu siguranta)

| PingZ0 explică (pentru Miksha):

Ms mult si sezonu 3 apare in 2018 nu?