| Anablondyi a întrebat:

A murit tila tequila si phoebe tonkin? e adevarat?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Logodnica lui Tila Tequila a murit! Mostenitoarea Johnson & Johnson - Casey Johnson, care s-a logodit cu starul reality TV Tila Tequila, a decedat luni in casa ei din Los Angeles, insa cauza mortii nu este cunoscuta.
Casey Johnson, fata patronului New York Jets - Woody Johnson, nu era vazuta prea bine din cauza ca refuza sa primeasca ajutor, pentru a renunta la droguri.

Tequila a anuntat logodna cu aceasta pe Twitter acum cateva zile, iar acum si-a aratat dezamagirea folosind aceeasi metoda:

"Va rog sa va rugati pentru sotia mea - Casey Johnson. Multumesc pentru dragoste si suport, insa voi fi offline pentru a fi langa familie. Cu toate acestea, dupa o ora ea a completat: "Este un moment foarte dificil pentru mine. Vreau putina intimitate".

Cu putin timp inainte, Tequila a anuntat pe Twitter ca Johnson este in coma, chiar daca toate publicatiile on-line sustineau ca aceasta a murit.

"Ingerul meu a murit. Vei fi mereu in inima mea! Te iubesc atat de mult si ne vom casatori cand ne vom intalni in ceruri!", au fost ultimele randuri postate de Tila Tequila.
Phoebe Tonkin e foarte vie, traieste!

| Vladys63 a răspuns:

Nu e adevarat...amandoua traiesc binemerci.