| Dddonkey a întrebat:

Ai 24 de ore la dispozitie singur pe Planeta Pamant, doar doua conditii exista. Nu poti parasi limitele planetei si nici nu o poti distruge. Ce schimbari ai face si de ce?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

" Nu poti parasi limitele planetei..."
Altu' de crede ca pământul e plat...

| Dddonkey explică (pentru Catrice):

Nu cred ca pamantul e plathappy

| Catrice a răspuns (pentru Dddonkey):

Pai atunci cum sa părăsești limitele planetei?

| Dddonkey explică (pentru Catrice):

In cazul in care te duci pe alte planete nu parasesti limitele? Te intreb ca nu stiu.

| Catrice a răspuns (pentru Dddonkey):

"singur pe Planeta Pamant..."

| Dddonkey explică (pentru Catrice):

Nu inteleg ce vrei sa spui. De ce nu incerci mai bine sa faci fraza completa sa nu mai trecem prin 15 intrebarii?

| LPCTSTR a răspuns:

Probabil as fura ultima racheta de PC sa ma joc Frostpunk sau un San Andreas.