Ai vrea sa petreci 20 de zile in Antarctica?

142 răspunsuri:
| Robert62 a răspuns:

DA

| alex0002 a răspuns:

Mai bine dau laba 20 de zile decat sa merg in antartica...

| kamelutz2003 a răspuns:

Nu...imi va fi foarte frig

| Eu_Geo_1995 a răspuns:

Logic DA!

| Adyyyy2005 a răspuns:

Daaaa! happy

| Fitu_Constantin_1985 a răspuns:

Da,la pescuit.

| Viokay34 a răspuns:

Da, cu siguranta ar fi foarte frumos. Probabil e zona de pe planeta cel mai putin explorata si cel mai putin cunoscuta de noi (publicul larg). La inmensitatea Antartidei 20 de zile e putin.Curiozitatea ar fi sa te adancesti mai incolo de paralela 90, am auzit ca daca te adancesti mult mai mult nu mai este asa de frig.

| cristin74 a răspuns:

Mori de frig si in 2 zile acolo happy

| Padu_Leonardo_1983 a răspuns:

NU.As muri de frig.(inghetat)

| promobile320 a răspuns:

Eu zic sa nu va mai plangeti. Va spun din experienta, am fost anul trecut intr-o croaziera in Antartica care a costa 3450€ daca va intereseaza pretul, pentru fix 19 zile. Si a fost uimitor! Daca va luati haine groase, caciuli, manusi etc., nu veti avea probleme! P.s. Am fost prin agentia de turism Agetur, pe care o recomand! Deci da, as repeta experienta! happy

| rimanof a răspuns:

20 e cam mult dar as vrea

| reallove10012015 a răspuns:

Neaaa... sau poate daa.