| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

● Cum ai vrea sa iti petreci ultima noapte pe pamant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce straniu scenariu, de ce ultima noapte? laughing Sfarsitul trebuie sa vina de dimineata? Eu mi-as petrece ultima noapte pe pamant(inainte de drumetia prin cosmos) la fel cum mi le-am petrecut si pe celelalte.

11 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Sa beau sa fumez sa ma distrez cu prietenii.

| Metaloco a răspuns:

Cu burta plina.Sa nu rabd de foame pe cealalta lumerolling on the floor

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Impreuna cu familia mea si cu prietenii mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutind,atit cit imi sta in puteri.Mult noroc. Ultima ta noapte, este mult prea departe.

| wforweirdo a răspuns:

M-aş duce la un concert.

| TheAvenger a răspuns:

Hmmthinking bând bere. fumând țigări,mâncând muultă mâncare(ca să-mi ajungă și pe lumea cealaltă, dacă o existalaughing), făcând mișto de ai mei și de tot ce mă înconjoară.sau, în cel mai fericit caz, făcându-mă praf pe la cârciumălaughing

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Probabil ascultand cea mai buna muzicaa rock, fumand un trabuc si sarutand fata pe care o iubesc!

| EternalFire a răspuns:

Eu de ultima noapte as face tot ce nu am putut sa fac inainte xD

| Godgodadi43 a răspuns:

Ultima noapte pe pamant incercand sa ma duc pe alta planeta tongue

| Stoica_Cristian_1968 a răspuns:

Cu familia mea si cei dragi mie...