Ai vrea sa petreci 20 de zile in Antarctica?

142 răspunsuri:
| rares5555 a răspuns:

Da.

| MariaMihaela1991 a răspuns:

Cred ca da... dar mai degraba as sta 20 de zile in Hawaii laughing

| Cena_Jonh_1998 a răspuns:

Da ar fi interesant

| Ionut_Laurentiu_1995 a răspuns:

Stiu si eu e cam frig de ce sa ma duc in antarctica? ce as putea face eu acolo?

| amysavca a răspuns:

Eu da as vrea,,, chiar de este destul de frig dar voi petrece 20 de zile neobisnuite, si chiar la geografie am studiat multe lucruri interessante despere animale fascinante, sau ca antarcica are 6 poluri,, este ft interesant!

| Eugen1234 a răspuns:

Păi depinde; dacă ar fi vară polară, aș fi bine echipat și dacă aș sta într-o bază de cercetare nu văd de ce nu aș accepta, ar fi o experiență extraordinară. Dacă ar fi iarna polară, nu aș fi bine echipat și aș fi expus temperaturii scăzute bineînțeles că nu mi-aș petrece timpul în Antarctica.

| Andrush98 a răspuns:

Da,ar fi o experinta inedita si foarte interesanta

| Desteapta21 a răspuns:

Depinde,daca am telefonul cu mine da.

| Methamfetamin a răspuns:

Da, ar fi ceva neobisnuit!; D

| AliBaba11 a răspuns:

Nu multumesc

| ValyGh98 a răspuns:

Cum sa nu?!
Este mult mai placut in Antarctica decat in orice mare oras...blocuri sunt peste tot in lume. Intr-un fel sau altul tot o sa ajung acolo candva. big grin

| carla82 a răspuns:

Nu laughing

| Deniiisia a răspuns:

Normal, ar fi o experienta de neuitat.

| Lidiasm a răspuns:

Nu, ar fi prea frig.

| vvviper a răspuns:

Aş vrea să merg împreună cu un prieten. big grin

| Anonimus20031992 a răspuns:

Nu prea! Acolo e frig! Doar daca as fii echipata! Dar poate nici atunci!

| 13november a răspuns:

Iubesc sa calatoresc, imi place sa experimentez lucruri noi, mi-ar placea la nebunie.

| AndreeaMik7 a răspuns:

Da,ar fi o experienta superba

| Alien2 a răspuns:

Mi-ar placea.Dar 20 zile mi se par exagerate.Cel mult 10.

| ZeusdinBanat a răspuns:

Ar fi foarte frumos ( chiar daca este foarte frig ) sa petreci 20 de zile in Antarctica. E un loc foarte frumos si merita vazut. cel putin din punctul meu de vedere.

| cherry127 a răspuns:

Categoric....NU

| BekeAlexandra a răspuns:

Mai bine merg în SAINT TROPEZ :-)

| Negativ1243 a răspuns:

Daca n-as muri de frig, da :lol:

| Sara2133 a răspuns:

Buna! Da, cred ca as vrea, dar nu 20. Vreo 1, 2. Sunt curioasa. Poate imi iau un aparat foto. Oricum, mersi pentru intrebare. Pa, pi!

| IxNicuxI a răspuns:

Cam frig, dar daca as avea o casa cu soba si multe lemne as merge.

| Teodora11042002 a răspuns:

E prea frig

| Ioana124 a răspuns:

Nu