Ai vrea sa petreci 20 de zile in Antarctica?

142 răspunsuri:
| AntoniaOrman a răspuns:

Cred ca da. laughing big grin

| Lămâie00 a răspuns:

Categoric, iubesc frigul.

| AtomiX a răspuns:

De ce as vrea sa petrec 20 de zile in cel mai rece continent? Cateva zile gen 2-3 cred ca ar fi frumos, ca nah, vad lucruri pe care nu cred ca le'as mai putea vedea vreodata (nu in fiecare zii ajungi acolo) dar dupa aia deja incepi sa ingheti si nu prea mai ai chef de prea mult "explorat".

| emmaemilia a răspuns:

Abia a venit caldura... Logic ca nu!
laughing)

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa! mi as dori enorm sa petrec chiar si un an de zile in ANTARCTICA!

| emignon a răspuns:

N-are rost sa visez.
Visele sunt pentru cei carora le place sa se cramponeze in iluzii. Pe scurt, n-am ce sa caut in Antarctica.

| Trickster a răspuns:

Nu

| bibi518 a răspuns:

Daca as avea echipamentul necesar pentru a rezista frigului, atunci da, mi-ar placea deoarece peisajul de acolo este unul mirific, nu poti vedea asa ceva la tine acasa.

| Met a răspuns:

Nu

| Cristi112 a răspuns:

Eu unul as dori o viata in Hawaii!

| eXtremeAdy a răspuns:

Da, eu iubesc frigul

| ciribist a răspuns:

Nu

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Nu. probabil nu aş rezista.

| Laurentiu017 a răspuns:

Nu, ca inghet de frig.

| TelefonLg a răspuns:

NU logic

| Clantza a răspuns:

O saptamana poate, sa stau sa frec pinguinii pe burta, dar m-as plictisi 20 de zile thinking

| Rauldor a răspuns:

De ce să nu recunosc, sigur că da.Sunt amator de asemenea experienţe, suport mai bine frigul decât căldura.

| deny2002 a răspuns:

Nuuuu. E prea frig. Vreti sa mor?

| byabubu a răspuns:

Daca as fii bine imbracata si sa nu-mi fie frig, da!

| AlexandruHS a răspuns:

Daaaa... happy

| MinionDodo a răspuns:

Sincer, nu. Nu as vrea. ☺

| Henriette1165 a răspuns:

NU, as muri de frig, poate mai putin. happy

| godless1859 a răspuns:

Normallaughing)

| StephanieS a răspuns:

Sa petrec? Adica party? Da! laughing

| Loryanna a răspuns:

Nu

| LoveBlueSky a răspuns:

Da.Ar fi frumos dar mi-as lua haine foarte groase.

| AalLeExX02 a răspuns:

De ce nu? Incearca tot timpul ceva nou ca sa iti traiesti astfel viata!

| TheKings a răspuns:

Asi muri de frig si nu as vrea sa mor asa de tanar.

| rapidistii23 a răspuns:

Nu..acolo sunt vreo -63 de grade..as muri de frig macar o cafeluta fierbine mi-ar ajunge 20 de zile laughing)

| MiryamDeniz a răspuns:

Visul meu.