| SorinExtreme a întrebat:

Ajutor! La messenger nu siu de ce se trimite automat un mesaj cum fac sal opresc de fiecare data cand itru pe mess crying de ce?

Răspuns Câştigător
| LavsKitty a răspuns:

Pentru ca ai dat click pe un site si ai luat virus. Instaleaza Malwarebytes Anti-Malware, scaneaza si sterge-l. happy

| SorinExtreme explică (pentru LavsKitty):

Mersi o sa incerc

| LavsKitty a răspuns (pentru SorinExtreme):

Merge?

| SorinExtreme explică (pentru LavsKitty):

Nu stiu cum sa-l folosesc am dat scanare in tot pc si a gasit mai multe probleme si ce le fac sad?

| LavsKitty a răspuns (pentru SorinExtreme):

Pai le stergi :d. nu stiu sa-ti zic cum ca n.am mai scanat de mult. dar iti garantez ca e foarte bun.

4 răspunsuri:
Întrebări recente