| SilentRain a întrebat:

Aloha big grin
Cu ce personaj din desene animate va asociati?

10 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Când eram mic mă asociam cu Naruto. Eu fiind introvertit și marginalizat din cauza epilepsiei.

| SilentRain explică (pentru SG1995):

Si eu adoram Naruto cand eram tanara, personajul meu favorit era Sasuke:*
Cunosc si eu povestea aia cu marginalizarea big grin

| SG1995 a răspuns (pentru SilentRain):

Eh și mie îmi place Sasuke, dar cu Naruto mă indentificat ca copil și ulterior ca adolescent. Am crescut cu acest anime.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cana cu unt.

| Lioana a răspuns:

Alba ca Zapada

| HadesSs a răspuns:

Jhonny Bravo laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasarea lui Cedric din Sofia I.

| BadAngel3 a răspuns:

Sunt o combinatie dintre Mabel (Gravity Falls), Raven (Tinerii Titani) si Daria.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Oro din Dinosaur Adventure (de la Dingo Pictures).