| anonim_4396 a întrebat:

Fiindca sunt mai copilaros(ma rog, chiar copil sunt) am sa va pun urmatoarea intrebare: Cu care personaj (din desene animate) va asociati cel mai mult si din ce punct de vedere o faceti?

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Pai, ca si copil erau 3 personaje cu care ma identificam Buttercup(Powerpuff), Alex(Totally Spies) si Nancy(Copii de la 402) si acum daca stau sa ma gandesc ce aveau astea 3 personaje in comun e faptul ca toate erau hotarate, copilaroase si putin impiedicatehappy.

| anonim_4396 explică (pentru CandyTetris):

Mi-ai amintit ca si mie imi placeau acele desene. laughing

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Kenny McCormick, la fel de împiedicat, şi totuşi epic.smug

| BlackVeil a răspuns:

Cu scandura din Ed Edd n Eddy, pentru ca sunt o scandura(boobless)

| rutanklan a răspuns:

Tom from tom and jerry.Era fraier ca mine.