| luzy_5632 a întrebat:

Am fost la o zi de nastere a verisorului meu si m-am cunoscut cu un baiat pe nume Gheorghe.Lui ii plecea de mine dar acum nu stiu daca ma mai plece? noi am fost in preune de 2 ani.ne-am certa de vreo citeve ori si intr-o zi mi-a spus ca are o prietena la cahul de vreo 6 luni.Cu el nu vroeam sa mai vorbesk.ma sune nu ii raspundeam la telefon.acum doua zile mi-a spus ca vrea sa fim iar impreuna.eu nu stiu ce sa-i spun...va rog dati-mi vreun sfat

1 răspuns:
| Happyness a răspuns:

Mai bine invata limba romana si apoi vino si pune intrebari pe sitewinking