| KokolinooolBoyLLA a întrebat:

AM niste alunite negre, de culoarea pielii aproape.cum pot scapa de ele?
in viitor, cand voi avea 18 ani sau mai mult pot scapa de ele prin laser? cum se mai poate scapa de ele?

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Doar daca le scoti dar va ramane cicatrice.

| ladybird a răspuns:

Se poate cu laser si nu cred ca exista alta metoda mai buna. Dar nu inteleg de ce vrei sa scapi de alunite? Si eu am o multime, dar imi plac foarte mult. Nu trebuiesa le expui la soare prea mult deoarece se pot transforma in cancer, dar mie imi plac oricum. :d