| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare penibila. Am o prietena care a vorbit cu un baiat toata vara pe facebook, pe yahoo etc... Doar ca prietena aia avea un cont fals de facebook si de yahoo. Avea poze cu alta fata, o prietena de-a mea de multa vreme. Eu am zis ca nu zic nimic, doar ca fata ala si-a facut doua conturi false de yahoo, iar baiatul a aflat ca nu a putut tine minciuna toata vara. Si a amenitat-o ca se duce la politie si ca o sa-i afle IP-ul si ca o sa o dea in judecata acum multe luni de zile.
Stiu ca e penibil, va spun, nu eu sunt implicata, dar fata asta acum boceste ca o sa i se intample ceva si ca o sa intre la inchisoare. Eu ii spun : fato, baiatul ala te-ar fi dat in judecata acum luni de zile. Cred ca a si uitat de tine.
Ce spuneti? Adica cred ca a sters acele conturi de yahoo, plus cel de facebook pe care sigur le-a sters. I se poate intampla ceva? Poate ajunge la "inchisoare"?
PS : E minora rolling on the floor)).

5 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Interesanta reactie a avut tipul respectiv big grin o da in judecata ca la pacalit sau dc?
daca e din cauza pozei asta e singurul motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate să meargă ăla unde o vrea, că nu-i dă nimeni nici apă de gargară pentru cazul ăsta.

| PandaX a răspuns:

Nu cred

| anonim_4396 explică (pentru PandaX):

I-am zis eu laughing. Adica hei, pana mea, nu a facut nimic rau. Plus, baiatul locuieste in cealalta parte a tarii rolling on the floor.

| PandaX a răspuns (pentru anonim_4396):

Woaw