| Printesyka a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti si fete.
Pentru baieti: Cu cine ati merge la o bere? Tipuri:
1. Tipul cu bani care e mereu cu nasul pe sus.
2. Tipul sarac dar cu o vorba buna la el.
3. Tipul care te baga in bele dar te scoate si catigati si ceva in plus.
Pentru fete: Cu cine v-ati petrece viata? Tipuri:
1 Tipul cu bani care uita sa mai vina pe acasa (esti inca maritata cu el).
2. Tipul sarac si modest care iti este loial.
3 Tipu binedispus fara griji cu capul in nori dar cumva te face fericita chiar daca esti tu capul familiei care trebuie sa cari in spate problemele vietii.
(A) Alegeti numarul si spuneti de ce v-ati petrece timpul cu ei

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Probabil că aș merge cu tipul 1 și 2, la tipul 3 nu aș crede, contează în special dacă 1 și 3 sunt persoane în regulă ca să facă posibilă ieșirea.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu un ateu as iesi la o bere sa discutam despre stiinta indiferent de statul lui social

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma duc la bere cu prietenii mei... cum sunt ei deja e prea tarziu sa ii mai clasific, daca merg la bere inseamna ca imi place de ei asa cum sunt

| Sofer a răspuns:

Tipul cu bani și ala mai modest.

| RKBlue a răspuns:

Nu beau bere, asa ca...
Daca as bea, as merge cu altcineva care nu se incadreaza intr-o anumita categorie.

| TheGentleman a răspuns:

Tipul cu bani.

Răspuns utilizator avertizat
| Printesyka explică:

Scuze pentru greseli: de pe si belele