| MeMeMeMeMe a întrebat:

Pentru baieti: Ce alegeti intre o BLONDA DOTATA si un MOTOR?
Pentru fete: Ce alegeti intre un BAIAT DRAGUT si un SAC CU BANI? happy

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Motor daca e masina, daca e motoreta nu si nici blonda. Daca mi se da un autotren in schimbul motorului desfac sampania in cinstea omului.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Cred ca iau blondathinkingbig grin

| Iubibilăă a răspuns:

In primul rand intrebarea ta este fara sens si in al doilea rand nu te ajuta cu nimic.
O seara placuta.

| Yasmin875 a răspuns:

Sacul cu bani.

| fadnox a răspuns:

Nimic

| Hevnoraak a răspuns:

Aleg un Maybach Hl230P30.

| RalucaTyan a răspuns:

Sacul cu bani. =)

| GabiArian22 a răspuns:

Iau motoru.Cu el pot sa agat zeci de blonde dotatewinking

| Karuta a răspuns:

Sacul cu bani. :]

Răspuns utilizator avertizat
| jwatson a răspuns:

Sacul cu bani. Ce intrebare.

| Funditaarepapion a răspuns:

BAIAT DRAGUT vs SAC CU BANI? laughing
R : BAIAT DRAGUT love struck [ Banii nu sunt mai presus de IUBIRE! ].