| TheDarkQeen13 a întrebat:

O intrebare pentru baieti : ce fel de fete alegeti(va place)?

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

O fată cu care să am ce vorbi,nu să aibă capul sec,nu foarte frumoasă dar nici urâtă, o fată cu care pot vorbi deschis despre orice, fie chestii ciudate fie perverse laughing
Hmmm, fetele mai scunde, sub 1.70, cu ochii verzi
smug
Și... ăăă deja știi destule despre ea
tongue

| Niiiicu a răspuns:

Cele simple, fara, achiaj si alte alea, eleganta dar nu exagerata, eu caut un suflet frumos nu un corphappy

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Să aibă părul ciufulit dar totuși să fie bine îngrijit, să fie micuță. Gen 1.50-1.65.

* Sâni mari smug laughing *

Și să nu fie proastă că nu am ce vorbi cu ea dacă nu prea o duce capul.