| eqwewrw a întrebat:

Am o placa de baza si mise incalzeste procesoru nu stiu de ce cine ma pote ajuta

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Trebuie curatat ordinatorul pentru ca e imbacsit cu praf.

| Konata a răspuns:

Buna, inseamna ca are o problema care poate ar fi mai bine sa fie vazuta de un specialist, mai bine cheama pe cineva care se pricepe, de obicei cauzele incalzirii placii de baza sunt foarte vaste. Sper sa iti rezolvi problemahappy.O seraa buna

| PornoxxlSelect a răspuns:

Verifica radiatorul de pe procesor sa nu fie imbicsit cu praf si daca l-ai curatat si tot incalzeste atunci trebuie schimbata pasta termoconductoare dintre procesor si radiaror se pune o singura picatura in centru si se monteaza la loc.Incearca si asta http://facibaniacum.blogspot.com/ s-au scrie-mi la e-mail andor1@yahoo.com