| selenasel a întrebat:

Am scris o carte. Vreau sa i-o trimit profei mele de romana, iar ea mi-a cerut sa i-o trimit prin email.
Vreau sa ii spun ca cartea este gen fantasi, daca imi poate da o parere despre titlu (poate sa imi gaseasca unul mai potrivit), sa imi dea o parere despre redactarea ei, poate si despre final si sa ii spun ca as vrea sa scriu si o continuare.
Ma ajutati cu formularea?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andreyok a răspuns:

Buna ziua! Va deranjez in legatura cu cartea despre care v-am vorbit. Am atasat documentul acestui e-mail. As dori sa faceti o recenzie a cartii daca se poate si sa ma ajutati cu niste sfaturi referitoare la titlu, final, redactare. Va multumesc anticipat! O zi buna!

| selenasel explică (pentru Andreyok):

Multumesc mult! Chiar nu aveam pic de ispiratie!

2 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Ai scris o carte da' nu stii sa formulezi un nenorocit de e-mail? laughing