| UatDăFac a întrebat:

Chiar tuturor baietilor le pasa mai mult de corpul unei fete decat de personalitate? Daca fata are o personalitate exact ca a voastra si ganditi la fel de ce o lasati pentru una cu sani mari si etc? happy

2 răspunsuri:
| Alinaame a răspuns:

Eu am citit ca pe baieti ii atrage mai mult personalitatea unei fete, nu corpul...Bineinteles,ei si-ar dori si o fata cu corp frumos, dar cel mai mult ei isi doresc o fata cu o personalitate puternica!happy

| printesikkmikk a răspuns:

Sincer asa fac baieti ii intereseaza corpul nu personalitatea sau mai sunt cazuri care le plac personalitatea nu corpul dar foarteeeee rarrr asta