| DoarEuShAtaT a întrebat:

Buna!
baietilor voi ce ziceti.ce fel de fete va plac : timide sau indraznete?
cu sani mari sau mai mici?
si ce fel de comportament?big grin

Răspuns Câştigător
| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Sall.Nust cum sa-ti explic asa ca o sa ti-o dau drep exemplu drep pe iubita mea.:p
Iubita mea are sani potriviti tongue, ie si timida si intrazneata cateodata dar in general timida.Ea cand sunt suparat ma alinta si ma incurajeaza, cand iesim de la scoala daca mai are bani ii da saracilor, e frumosa si nu este gelosa tongue.Eu o iubesc mult de tot.Eu am 16 ani si ea tot 16 suntem impreuna de 2 ani

Bafta sa gasesti una ca a mea Sall!

| OnlineZ a răspuns (pentru Cristian_Ion_1995):

Felcitari foarte frumos. vorbesti de iubyta tahee heeBravo Asa da baiat!

| caterinasmile a răspuns (pentru Cristian_Ion_1995):

Foarte frumos! Sper sa va iubiti din ce in ce mai tare mult timp! Cred ca ai o iubita de nota 10 si bravo ei dar si tie ca ai ales'o! Succes pe mai departe!

| Cristian_Ion_1995 a răspuns (pentru OnlineZ):

Mersi foarte mult pentru complimente. Sper sa ai in viata parte de un baiat care sa te iubesc si sa te respecte:X:X:X: **

| Cristian_Ion_1995 a răspuns (pentru OnlineZ):

Multumesc. Sper sa ai in viata parte de in baiat care sa te iubesca si sa te respecte.Si asa e uneori noi baieti mai vrem sa punem mana pe balcoane laughing).Te pup

| OnlineZ a răspuns (pentru Cristian_Ion_1995):

hee heePup si eu! Ai grija de fatahee hee

| Cristian_Ion_1995 a răspuns (pentru OnlineZ):

O sa am. Sper sa aiba si cineva grija de tine :X

| OnlineZ a răspuns (pentru Cristian_Ion_1995):

Si eu sper!:Xwinking

35 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Mie imi plac cele care nu sunt ca tine.

| DoarEuShAtaT explică (pentru Neinteresantul):

Adica?hee hee

| SwiTc3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Ti se potriveste numele
"Neinteresantul" esti cam prost..stii?

| DoarEuShAtaT explică (pentru SwiTc3r):

Si tie ti se potriveste numele: amcelmaiscurtnumedepetpuhee heelaughing

| Neinteresantul a răspuns (pentru SwiTc3r):

Nu, nu stiam ca sunt prost. Tu esti destept?

| Neinteresantul a răspuns (pentru DoarEuShAtaT):

Adica una care sa nu fie ca tine laughing Ce nu ai inteles? tongue Scuze pentru raspunsul intarziat

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Mai taci laughing

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Nup. Eu nu tac!

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Faci asta pentru mine.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Nope.

| Rebecca009 a răspuns:

Baietilor le place ceva de genu: Sani mari, ciocu mic.

| Cristian_Ion_1995 a răspuns (pentru Rebecca009):

Unora.Mie nu-mi plac asa tongue

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Rebecca009):

Uite ca dau de tine iara...si vad ca vorbesti mai nou si in numele baietilor, sau esti in ambele echipe? laughing

| Rebecca009 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Pai ce, nu am dreptate?

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Rebecca009):

Nu ai dreptate
poate tu cunosti decat astfel de barbat:cu sani mari si ciocu mic
dar eu am prieteni care prefera fetele cu sani potriviti sau mai mici, decat una cu sanii mari...iar faza cu ciocu mic se gaseste in Istoria antica si prin Turcia daca nu ma insel.
daca femeia stie ce sa vorbeasca, uneori chiar te poate ajutawinking

| Rebecca009 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Ai dreptate. Si mie imi place sa vorbesc foarte mult. Nu ma mai opresc...

| OnlineZ a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Pfff...eram sigura ca cineva o sa se ia de noi...ca am raspuns si noi whistlinghee hee

| anyy345 a răspuns (pentru OnlineZ):

laughing

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru OnlineZ):

laughing) :*

| OnlineZ a răspuns:

Ma bag si eu desi nu sunt baiathee hee..Eu cred ca baietilor le plac fetele timide.adica nu stiu dar sa vezi un ade aia ce iti sare in gat si il ia ea in pat si il roaga sa i-o traga laughingnu cred ca este o fata tocmai pe placul baietilor, sigur ca lor le-ar placea sa vina una buna si sa il roage sa...happyadica ce baiat nu ar vrea asta whistlingInsa fetele timide sunt mai misterioase si ei vor sa o descopere, sa o deschida ca pe o floaarehee hee.Cat despre sani sunt care doresc mici si care doresc mari.dar majoritatea vor sa aiba pe ce pune mana.Si nu negati baietitongue.Comportamentul sa fie unu adecvat iti dai seama ca nu poti sta cu o mahalagioaica needucata poate sa fie cat o fi de frumoasa.Sa stie sa se poaarte si sa nu le fie rusine baietilor sa o scoata in lumehee heeSa se respecte pe ea..si sa fie desteapta.Te puo.Nu te supara ca mi-am spus si eu parereawinking::*:*:*:*:

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru OnlineZ):

rolling on the floor))rolling on the floor)laughing waw ce tare ai fost la faza asta ..chiar nu m-am gandit la ce ai descris tu in prima parte laughingdar cred ca mi-ar prinde bine,, foarte bine.o intamplare cu o asa fatalaughingam cam obosit sa tot dezleg mistere.ai reusit sa ma faci sa rd putin singur si de nebun la pc. iti multumesc! IIIciauIII

| KaterinkaBoy a răspuns:

Putin indrazneata,cu sani potriviti( de fapt mari, mici, nu conteaza de care), sa fie respectuasa, cu o cultura generala decenta si sa nu fie fitoasa...thinkingbig grin

| TheBlackAng3l a răspuns:

Eu cred ca desii in viata ai parte de fel si fel de fete, preferate pentru mine sunt cele mai timide.
Ele sunt mai finute, mai feminine, mai dragalase fata de una care vine si zice asa in fata fara nici-un farmec...

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Multumesc pentru ce ati spus de iubita mea. Si sa stii Aline ca fete siau dat si ele cu parerea asta nu ar trebui sa te intereseze pe tine ce te rode pe tine ca au comentat si ele. Fetelor va doresc o viata minunata si iubiti care sa va iubesca! :X:X:X

Va pup ***:::

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

DoarEuShAtaT multumesc mult pentru fundita

| anyy345 a răspuns:

Chiar daca sunt fata...sp si eu ceea ce credwinking
deci : sani mari, timide si sa fie destepte, misterioase, bineinteles si frumoaselaughing

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru anyy345):

Nu cred ca e adevarat..toti prietenii mei foarte buni cu care vorbesc mai multe au zis la fel: frate ori sani normali, ori mai bine mai mici decat mari
bine, asta e parerea mea si a lor, acum fiecare barbat are preferintele lui big grin