| nevermind3322 a întrebat:

Tuturor baietilor la pasa mai mult de fizicul unei fete decat de inteligenta ei, sau mi se pare doar mie?!

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ti se pare pentru ca stai numai pe langa baietii,, cool,, care logic ca nu mai la asta se uita...
Mai stai si tu cu baietii aia din clasa care nu se dau smecheri ci stau linistiti...
In realitate majoritatea baietilor cauta la o fata inteligenta...si abia apoi frumuseste!
E un motiv pentru care relatiile cu fete inteligente tin o viata...si cele cu curve proaste dar frumoase tin o vara
dar aveti talentul sa generalizati aiurea...

| MissDyDee a răspuns (pentru Apache):

Nu avem talentul sa generalizam aiurea. pur si simplu spunem ceea ce vedemlaughing...si ceea ce traim..eu n.am stat niciodata langa baietii cool cum zici tu si totusi de atatea ori incat nici nu mai tin minte am fost ranita si tratata intr-un fel sau altul pentru felul in care arat sau nu arat...deci..ceea ce spunem sunt trairi si experiente nu generalitati. daca tu esti exceptia bv tie dar cei mai multi sunt niste magari!

| nevermind3322 explică (pentru MissDyDee):

...sau porci. Oricum 95% din baietii pe care ii cunosc is asa si intre timp si ceilalti 5% or devenit magari. Chiar nu sunt generalitati. straight face

| MissDyDee a răspuns (pentru nevermind3322):

Exacthappy!

| Azµre a răspuns (pentru nevermind3322):

Mie imi place inteligenta unei femei :X majoritatea lasa de dorit imi pare rau dar asta e adevarul laughing

| nevermind3322 explică (pentru Azµre):

Si din nou: MAJORITATEA...

| Azµre a răspuns (pentru nevermind3322):

Adica? laughing

| nevermind3322 explică (pentru Azµre):

Adica majoritatea baietilor au nivelul de inteligenta sub standardele normale, la fel si fetele. Asa ii.Cu Majoritatea, adica de la 60% in sus, nu prea ai ce sa vorbesti. Baietii, dupa parerea mea, is obsedati de cum arata o fata fiindca nu is capabili sa priveasca si din alt punct de vedere (Nu toti... doar 95%), si fetele idem. sad

| Azµre a răspuns (pentru nevermind3322):

Majoritatea fetelor din zilele noastre se uita la bani, masina, si cat de smecher esti.

| nevermind3322 explică (pentru Azµre):

Stiu... din pacate e adevarat. Si mai ales amanuntul cel mai important: e skater sau biker? rolling eyes
... te rooooog...

| Azµre a răspuns (pentru nevermind3322):

rolling on the floor aolo din astia am uitat rolling on the floor skater biker rocker emo si asa mai departe

| nevermind3322 explică (pentru Azµre):

Cum ai putut sa uiti? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunt sub 20 sau 18 ani, cu siguranta. Dar dupa aceea se maturizeaza si ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt asa. Dar trebuie sa recunosc k aspectul fizic e frt important dar nu mai important decat comportamentul..De exemlu poate sa fie cat de frumoasa si buna o fata dar nu as fi cu ea daca ar fi o proasta inculta care asculta manele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ti se pare.Majoritatea baietilor au ochiul mai dezvoltat decat mintea daca intelegi ce vreau sa spun.Rar intalnesti baieti care nu le pasa asa de mult de fizicul unei fete, ci si de sufletul, inteligenta ei.Nici eu nu am inteles niciodata de ce majoritatea baietilor sunt atat de superficiali, interesati numai de fizic.Baietii in general sunt indragostiti de corpul fetei, dar niciodata de sufletul ei.Adica sa fie cu adevarat indragostiti de fata in persoana. O fi o fata frumoasa pe dinafara, dar oare cum e inauntru? Gasesti fete poate nu incredibil de frumoase, dar aceste fete sunt diferite.Eu una am o versisoara care e frumoasa si pe dinafara dar si inauntrul ei.Cu timpul poate isi vor da si ei seama de greselile lor.Adica decat sa i-ei una frumoasa si proasta care nu are habar nici pe ce lume traieste asa mai bine i-ei una mai putin frumoasa, dar cu picioarele pe pamant. Unii poate nu inteleg, dar nah acum fiecare cu parerea lui.Asta e parerea mea si sunt mandra ca pot sa o spun.happy

| Dana211 a răspuns:

Nu ti se pare chiar deloc. Baietii de genul ala sunt foarte superficiali si nu le pasa ca nu au ce vorbi cu o fata sau ca in momentul in care ea deschide gura ii face de ras de fata cu altii pentru ca nu stie sa lege doua cuvinte.Pentru ei conteaza sa fie frumoasa sa aiba cu ce se lauda. Bine ca exista si exceptii

| DWDT a răspuns:

Imaturi oh go on
eu nu fac asta big grin

| MissDyDee a răspuns:

Daca are sub 18 ani da...singurul lucru care il intereseaza este sexu'laughing. Deci prin urmare fizicul unei fete.Desi sunt si exceptii dar foaaaaarte rarelaughing. De regula baietii mai ales cei sub 18 ani sunt foarte prinsi de felul in care arata o fata...

| Summoning a răspuns:

Ti se pare

| nevermind3322 explică:

...ma refer la baietii sub 18 ani...