| adrian0820 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi...Cum as putea sa ai dau de inteles unei fete ca o plac (ea se uita deseori la mine, imi zambeste de fiecare data.) Ce credeti are vreun semtiment
(Rog raspunsuri serioase!)

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

E un inceput. E un verde clar ca poti sa actionezi cu un "buna". Nu iti muta tu privirea primul, las-o pe ea.

Iti dau bonus o modalitate de a sparge gheata : E cu prietenele ei si se uita la tine, tu o strigi " hei, stai putin! Le spui prietenor ei " ma scuzati, o fur doua minute pe prietena voastra big grin", o iei de mana si o duci intr-un loc mai intim, sa fiti doar voi doi. Ii spui "Imi place zambetul tau cand te uiti la mine, iar acum, de aproape vad ca e si mai misto, cum te cheama? " Iar dupa aceea continui, ceri nr, bla, bla.

Cu placere!

| adrian0820 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Multumesc mult pentru sfatul dat! happy

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru adrian0820):

Cu placere si bafta iti doresc! Sper sa fie cu succes! Bafta Adrian!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te la ea si vorbestei, un zambet nu inseamna ca te place tu deja te visezi in chilotei ei e mult prea devreme trebuie sa intrati in asa zisa relatie sa o mai minti si apoi vei putea face sex cu ea daca te place, multa bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci se rezuma la ceva extrem de simplu, o abordezi cat mai natural si o intrebi in mod direct fara ezitare daca are sentimente si este atrasa de tine precum si daca accepta sa-ti fie prietena/iubita. De asemenea adreseaza-i propunerea de a va intalni doar voi 2 in vederea unei plimbari cu scopul initial de a va cunoaste mai indeaproape. In caz contrar ti-o ia altul mai tupeist inainte de a-ti da seama. In functie de raspunsul primit iti vei da seama fara echivoc care sunt sentimentele reala fata de persoana ta. Si nu uita, cu rusinea mori de foame, cu adevarul in mana si cu penisul in pantaloni. Deci indemnul este doar unul singur; actioneaza deoarece oricare va fi raspunsul vei fi in castig. Succes.